Dziękujemy wszystkim za udział we wspólnym śpiewaniu kolęd. Dla Szczepu ZHP Błękitni to szczególne święto.

Rada Ochrony Pamięci Walk i Męczeństwa nadała "Błękitnym" ZŁOTY MEDAL OPIEKUNA MIEJSC PAMIĘCI NARODOWEJ, który wręczył Dh. Eugeniusz Obłękowski - Prezes Wawerskiego Koła ZKRPiBWP.

Komendantka Hufca ZHP Praga-Południe phm. Krystyna Mamak odczytała rozkaz i wręczyła sznur Komendanta Szczepu pwd. Marcinowi Świderskiemu.

Odbyło się również spotkanie opłatkowe zuchów i harcerzy wspólnie z zaproszonymi gośćmi oraz rodzicami.

Na wspólnym kolędowaniu obecni byli: P. Magdalena Sitnicka - Dyrektor ZS 114, P. Wiesław Domański - Wiceprzewodniczący Rady Dzielnicy Wawer, Hm. Danuta Rosner - założycielka "Błękitnych", P. Grażyna Jagodzińska - Zastępca Dyrektora Impresariatu Zespołu 'Mazowsze" wraz z Zespołem.

Dziękujemy P. Annie Głowackiej - Dyrektorowi SP 138 za ciepłe słowa dla harcerzy i zuchów oraz życzenia świąteczne.

Szczególne podziękowania dla naszych kochanych rodziców za pomoc i przygotowanie spotkania opłatkowego.

Na zakończenie przybył Św. Mikołaj przynosząc w worku prezenty - wszyscy dostali harcerskie chlebaki :)

Dodał(a): pwd. Marcin Swiderski, 16.12.12

Komentarze:

Jesteś niezalogowany, zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.