Obóz harcerski

Drodzy Rodzice,

Dziękujemy za tak liczny odzew oraz zaufanie jakim obdarzacie kadrę naszego Szczepu, zgłaszając Wasze dzieci na tegoroczny obóz.

Z przyjemnością zorganizowalibyśmy wyjazd dla wszystkich naszych harcerek i harcerzy, którzy z takim zaangażowaniem działają w szczepie.
Niestety organizacja takiego wypoczynku, nawet jeśli jest to obóz harcerski, musi być zgodna z przepisami państwowymi. Naszym zadaniem jako instruktorów jest zapewnienie wszystkim uczestnikom atrakcyjnego lecz przede wszystkim bezpiecznego wypoczynku. Jako organizatorzy musimy dostosować liczbę uczestników do możliwości kadrowych oraz miejsca wypoczynku i możliwości bazy.

Na chwilę obecną nie jesteśmy w stanie zagwarantować większej ilości miejsc, tak aby spełnić wszelkie prawne wymagania.
W związku z duża ilością chętnych podejmujemy obecnie wszelkie możliwe kroki tak aby zwiększyć ilość uczestników. Jeśli to się uda poinformujemy państwa o zwiększeniu obecnego limitu.

Liczymy na Państwa cierpliwość i wyrozumiałość.

Czuwaj!
Kadra Szczepu
147 WDHiGZ Błękitni
Dodał(a): bartek.mackowiak, 10.04.18

Komentarze:

Jesteś niezalogowany, zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.