W Zespole Szkół nr 114 od 4 czerwca ruszamy z muzyką.
W każdą środę „Błękitni” będą prowadzić radiowęzeł. Oprócz dobrej muzyki będziemy starali się w sposób ciekawy mówić o drużynie, naszych działaniach, projektach które realizujemy i o ZHP. Dzięki Dyrektor Szkoły - P. Magdalenie Sitnickiej będziemy nadawać z naszej harcówki. Mamy nadzieję, że dzięki naszej pięknej harcówce i szkolnemu radiu będziemy promować harcerstwo.

W sobotę 25 maja w Szkole Podstawowej nr 138 odbył się festyn rodzinny "MIĘDZYLESIE WCZORAJ I DZIŚ". Nie zabrakło na nim "BŁĘKITNYCH". Pomimo niesprzyjającej pogody atmosfera w szkole była bardzo radosna. Błękitni, uczniowie oraz przybyli goście mogli między innymi chwycić byka za rogi i spróbować swoich sił na rodeo. Zabawa była wspaniała, co można zobaczyć na zdjęciach. :)

W związku z jubileuszem 50-lecia nadania Szczepowi imienia: TADEUSZA SYGIETYŃSKIEGO ,ruszamy z wielką propozycją programową dla całego szczepu!
Na początek w ramach współpracy z Państwowym Zespołem Ludowym Pieśni i Tańca „MAZOWSZE”, przygotowujemy się do obchodów Międzynarodowego Dnia Dziecka .
W kolejnych miesiącach planujemy biwak szczepu i ognisko z Zespołem „Mazowsze”, oraz udział w warsztatach dzięki którym zuchy i harcerze zdobędą sprawność Tadeusza Sygietyńskiego.
Już dzisiaj „Mazowsze” zaprasza naszych najmłodszych! Przez 6 godzin wszystkie dzieci będą mogły z uśmiechem i radością uczestniczyć w licznych atrakcjach jakie dla nich przygotował zespół.
„Błękitni” włączyli się w obchody Dnia Dziecka i przygotowali konkursy, zabawy i gry, które przeprowadzą dla uczestników Międzynarodowego Dnia Dziecka w Otrębusach 29 maja 2013 roku.

Chociaż już trochę czasu upłynęło, to zapraszamy do obejrzenia filmu z Jubileuszu 50-Lecia „Błękitnych” i przypomnienia sobie tej uroczystości. Film można obejrzeć TUTAJ.

Prosimy o uregulowanie składek harcerskich za miesiące kwiecień oraz maj (oraz ewentualnych zaległych) w wysokości 10 zł za każdy miesiąc.