Obóz harcerski

Rodzice, których dzieci znajdowały się na liście rezerwowej, powinni już otrzymać maila z informacją o zakwalifikowaniu na obóz.
Jeżeli, Państwa dziecko znajdowało się na liście rezerwowej, a nie otrzymali Państwo wiadomości, prosimy o przesłanie nam maila na adres: blekitnizhp@gmail.com.

Drodzy rodzice!
W dniu dzisiejszym 30.04 mija termin wpłat zaliczek na obóz harcerski!
W związku z dużym zainteresowaniem obozem i wieloma osobami oczekującymi na liście rezerwowej, brak wpłaty zaliczki, najpóźniej w dniu dzisiejszym, skutkować będzie skreśleniem z listy uczestników. Informację o wolnych miejscach i osobach zakwalifikowanych z listy rezerwowej podamy 3.05.
Pozdrawiamy,

nr konta: 59 1240 2119 1111 0010 5484 5658
tytułem:Dod.skl.zad. Obóz 2018 Imię i nazwisko, szkoła
Np.: Dod.skl.zad. Obóz 2018 Jan Kowalski, SP218

1% PODATKU

Drodzy Rodzice, Drodzy Przyjaciele,
przypominamy, że pozostało 8 dni na złożenie zeznania podatkowego.
Zachęcamy do wsparcia harcerzy swoim 1%
KRS: 0000268913, CEL SZCZEGÓŁOWY:WAWER,147 BŁĘKITNI

Drodzy Rodzice,

Dziękujemy za tak liczny odzew oraz zaufanie jakim obdarzacie kadrę naszego Szczepu, zgłaszając Wasze dzieci na tegoroczny obóz.

Z przyjemnością zorganizowalibyśmy wyjazd dla wszystkich naszych harcerek i harcerzy, którzy z takim zaangażowaniem działają w szczepie.
Niestety organizacja takiego wypoczynku, nawet jeśli jest to obóz harcerski, musi być zgodna z przepisami państwowymi. Naszym zadaniem jako instruktorów jest zapewnienie wszystkim uczestnikom atrakcyjnego lecz przede wszystkim bezpiecznego wypoczynku. Jako organizatorzy musimy dostosować liczbę uczestników do możliwości kadrowych oraz miejsca wypoczynku i możliwości bazy.

Na chwilę obecną nie jesteśmy w stanie zagwarantować większej ilości miejsc, tak aby spełnić wszelkie prawne wymagania.
W związku z duża ilością chętnych podejmujemy obecnie wszelkie możliwe kroki tak aby zwiększyć ilość uczestników. Jeśli to się uda poinformujemy państwa o zwiększeniu obecnego limitu.

Liczymy na Państwa cierpliwość i wyrozumiałość.

147 WDHiGZ Błękitni

Obóz harcerski- zgłoszenia

Limit miejsc został wczerpny. Kolejne zgloszenia znajdą się na liście rezerwowej

Miejsce: Baza obozowa Hufca ZHP Głogów w Stilo
Termin: 7-28 lipca 2018

Ilość miejsc na obozie jest ograniczona i wynosi 50 uczestników.
Decyduje kolejność zgłoszeń

Zgłoszenia przyjmowane są mailowo do 22 kwietnia na adres:

blekitnizhp@gmail.com

W zgłoszeniu należy podać:
Imię i nazwisko dziecka,Szkołę do której dziecko uczęszcza na zbiórki, klasę

Po potwierdzeniu przyjęcia zgłoszenia (odpowiedz uzyskają Państwo w ciągu dwóch dni na maila) prosimy o wpłatę zaliczki

Wpłata zaliczki bez potwierdzonego mailowego zgłoszenia nie gwarantuje miejsca na obozie. Takie wpłaty zostaną zwrócone.
Kadra Szczepu

Prezentacje z zebrania można znaleźć pod linkiem