Zastęp „Błękitne Ufoludki” w czasie ferii zrealizował zadanie programowe
GK ZHP „CYFERIE”.
Gratulujemy dh. Kornelii Żelisko ,Ani Mróz, Maji Wiśniewskiej , Magdalenie Łuczyckiej,Patrycji Ojer.
Przed chwilą wysłaliśmy meldunek z akcji.
Czekamy na rozstrzygnięcie konkursu.

Dziękujemy Dyrektorom !
Na stronie www.oswiata.wawer.warszawa.pl w zakładce "Placówki oświatowe" można znaleźć ciekawe informacje dotyczące szkół 138 i 218. Znajdziemy tam informacje o "Błękitnych", iż nasze drużyny i gromady nie ograniczają się tylko do cotygodniowych zbiórek, ale aktywnie uczestniczą w życiu szkół.

26 lutego 2013 roku w IV Liceum Ogólnokształcącym im. Adama Mickiewicza odbył się kominek z okazji Dnia Myśli Braterskiej. Podczas uroczystości wyróżniono komendanta szczepu BŁĘKITNYCH pwd. Marcina Świderskiego.
Za długoletnią służbę instruktorską został uhonorowany „SREBRNYM LIŚCIEM DĘBOWYM”.
Zdjęcia można obejrzeć tutaj.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów :)

Miło nam poinformować, iż harcerze i harcerki 147 WDSH „BŁĘKITNI” zajęli I MIEJSCE w kategorii drużyn Starszoharcerskich podczas 54 RAJDU OLSZYNKA GROCHOWSKA w którym brały udział drużyny z ZHP i ZHR :).
Zwycięzcom GRATULUJEMY!!! :).

Błękitnisie ukończyły kolejną misję! :)
Na ostatnich zbiórkach wybraliśmy się do krainy wiecznej zimy i uratowaliśmy słynną Błękitną Łyżwiarkę. Zdobyliśmy także kolejną sprawność oraz część Wielkiej Mapy która pomoże nam odnaleźć zagubioną przed wiekami tajemnicę. Pod koniec naszej podróży wraz z mieszkańcami krainy poszliśmy na lodowisko, gdzie Błękitniś Zosia i Bazyli otrzymali upragniony Znaczek Zucha! :)
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.
Wszystkim zuchom życzymy udanych ferii ! :)
Dh.Alicja, dh. Olga i dh. Ola